Przewodnik po fotoksiążkach

Czym się różni fotoksiążka od fotoalbumu ? - zobaczysz na poniższym filmie

 

 

rozkładówka fotoalbumu - to dwie strony fotoalbumu, które są widoczne po rozłożeniu fotoalbumu. Każda rozkładówka projektowana jest niezależnie.

 

projekt fotoksiążki lub fotoalbumu - aby wydrukować fotoksiążkę / fotoalbum w pierwszej kolejności należy opracować projekt zawierający rozmieszczenie zdjęć na stronach, odpowiednio dobrane tła, dodane ramki, ozdobne ornamenty, cienie, rozmycia itd.

 

wykonanie fotoksiążki - wydrukowanie poszczególnych kartek fotoksiążki na profesjonalnym urządzeniu cyfrowym w oparciu o przygotowany wcześniej projekt, w daszej kolejności należy przygotować okładkę a na końcu dokonać montażu 

 

wykonanie fotoalbumu - wywołanie poszczególnych rozkładówek (2 stron) na papierze fotograficznym Fuji DPII w profesjonalnym procesorze wywołującym w oparciu o przygotowany projekt. Poszczególne rozkładówki łączone są ze sobą przy pomocy sztywnych przekładek termicznych. W odrębnym etapie wykonywana jest okładka czasami z wykorzystaniem wybranego zdjęcia. W końcowym etapie dokonuje się montażu bloku rozkładówek z okładką.

 

Zobacz również inne strony w naszej witrynie:

http://www.fotoksiazkazprojektem.com/?fotoksiazka-boze-narodzenie

http://www.fotoksiazkazprojektem.com/?fotoksiazka-slubna

http://www.fotoksiazkazprojektem.com/?skora-exclusive

 

 

Script logo